http://www.umirka.ecom.com.pl/

Umirka

Smażalnia ryb"U Mirka"

Smażalnia ryb „U Mirka” jest firmą rodzinną, której właścicielami są państwo Małgorzata i Mirosław Kotowicz.


Na rynku w branży gastronomicznej istniejemy już od 1998 roku. Działalność zaczynaliśmy w skromnych warunkach z dużym namiotem i pawilonem smażalni oraz bez doświadczenia w dziedzinie smażenia ryb. Jednak profesjonalne podejście do klienta jak również zatrudnienie fachowców - kucharzy, a przede wszystkim atmosfera miejsca spowodowało, że już od pierwszego sezonu obsługiwaliśmy wielu klientów. Przez co wciągu wieloletniej naszej działalności zdobyliśmy szacunek i zadowolenie ogromnej rzeszy klientów, w tym również osób znanych i popularnych, jak aktorzy, politycy, dziennikarze, ludzie filmu, którzy co roku zajadają nasze pyszne ryyyybki.


Konsekwencja w działaniu i realizowanie maksymy „U Mirka Najsmaczniejsza Ryba” spowodowała, że w 2005 roku wybudowaliśmy nowy pawilon Smażalni Ryb i zamiast namiotu postawiliśmy Arenę Lecha. A w 2006 roku wybudowaliśmy przeszkloną wiatę chroniącą przed deszczem, zmniejszając jednocześnie ilość parasoli.


W 2007 roku port kołobrzeski był w przebudowie wraz z nawierzchniami nabrzeża i skwerem kmdr Stanisława Mieszkowskiego na terenie którego usytuowane są obiekty naszej smażalni wraz z ogródkiem gastronomicznym. Warto odwiedzić i zobaczyć na własne oczy.

Od 2011 roku  mamy wspaniały widok na kanał portowy i wejście do portu.

 

My oczywiście zapraszamy do nas na świetną rybkę oraz na inne atrakcje w tym i świetnie prowadzone karaoke przez Magdę Rzemek.

 

INFORMACJA DLA NASZYCH STAŁYCH I NOWYCH KLIENTÓW W ROKU 2012 ZOSTALIŚMY ZMUSZENI ZMIENIĆ MIEJSCE LOKALIZACJI NASZEJ SMAŻALNI. OBECNIE ZAPRASZMY NA UL.TOWAROWĄ PRZY PARKINGU ( TO TYLKO 200 M ). OTWARTE OD GODZINY 12:00. ZAPRASZAMY


.


 

ˆ1998-2015 Copyright by umirka.ecom.com.pl